Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.
Dim. 49 x 58 cm
SKU: 1804230272.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #97
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #26

    Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.

    A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #689

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #348

    Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.

    A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #327

    Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.

    An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.
    No longer available
    Dim. 28cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573

    Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.

    A pair of Qinglong blue and white porcelain plates.
    No longer available
    Dim. Ø23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #94
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Dreef in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Drifted in the fall.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.

    An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.
    No longer available
    Dim. 9,04 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More