Other lots by Hebbelinck
#664Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 320/350.
“La Lys en hiver”. Eau-forte en couleurs d’après Albert Saverys. Signée et numérotée 320/350.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 80 / 100 -
“La Lys en hiver”. Eau-forte en couleurs d’après Albert Saverys. Signée et numérotée 320/350.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 80 / 100