Other lots by Gerinckx
-
#239E. Gerinckx“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#639V. Frieda“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80 / 100 -
#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#149di Alexis“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380 / 450 -
#429“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300 / 400 -
#399“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#144“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Lily Casselman“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50 / 70 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#444A. VierseEen paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#442Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#569Joseph Leyzen“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 150 -
#409“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#711Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
Fille avec chien. Une broche en or jaune 18 carats et porcelaine.No longer availableDim. bruto: 12,18 gEstimate: € 120 / 150 -
#20Een 14 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 80 / 100 -
#451Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#311Drie art deco vazen van gemouleerd glas.
Trois vases en verre moulé art déco.No longer availableDim. 22 & 20 cmEstimate: € 40 / 70 -
#355Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#236Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#330Een 9 K geelgouden hanger of broche bezet met een camee. We voegen er een paar verzilverd metalen oorbellen bezet met camees en markasiet aan toe.
Un pendentif ou une broche en or jaune 9K sertie d'un camée. Nous ajoutons une paire de boucles d'oreilles en métal argenté serties de camées et marcassite.No longer availableDim. broche 7,77 gEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un cabochon central de rubis de +- 2 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1300 / 1400

