Other lots by Gerinckx
-
#239E. Gerinckx
“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#244E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90/120 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/150 -
#399
“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945
“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300/400 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#212
“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006
“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380/450 -
#144
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200/250 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#409
“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#149di Alexis
“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50/70 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#639V. Frieda
“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80/100 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#569Joseph Leyzen
“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#472Lily Casselman
“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#442
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000/4000 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300/1600
Other lots in this auction
-
#211
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#88
Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
Un buste de jeune fille en bronze de style Art nouveau d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 150/220 -
#190
Een 14 K geelgouden ring aan de zijkant gegraveerd en bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 14K gravée sur le côté et sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150/200 -
#477
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren hoofd.
Une tête africaine en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/75 -
#510
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,08 ct et d'une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 330/380 -
#623
Een grote Chinees porseleinen groep met diverse bloemen in een bloempot. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un grand groupe en porcelaine de Chine avec diverses fleurs dans un pot de fleurs. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#73
Een paar siervaasjes van roze marmer.
Une paire de vases décoratifs en marbre rose.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#467
Een gesculpteerd hoofd van Afrikaans ivoor.
Une tête sculptée en ivoire africain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 6,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 6,48 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 3300/3500 -
#392
“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#423
Een Chinees porseleinen sierbord met blauw op wit decor van personages in ee bamboebos. Gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages dans une forêt de bambous. Marquée.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 60/80 -
#256
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50/80