Other lots in this auction
-
#402
Een lot van drie gravures waaronder één XVIIde eeuws.
Un lot de trois gravures dont une du XVIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 35 cm 20 x 27 cm en 12 x 22 cmEstimate: € 45/60 -
#554Jean - Michel FolonPeriod: 1934 - 2005
“Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.
”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#267
Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/180 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869-1949
“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800Kaiser
Twee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100/120 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de grenats ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 250/350 -
#845Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#59Leo Jordaens
“Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#538
“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100/120