Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.
Omer Coppens

“Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.

“Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.
Dim. 55 x 45 cm
SKU: 2501220142.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #142
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #414

    “Acteur met waaier en zwaard naast palankijn”. Een Japanse houtsnede. gesigneerd en gedateerd jaar van de haas (1855).

    “Acteur avec éventail et épée à côté d'un palanquin”. Une gravure sur bois japonaise. Signée et datée année du lièvre (1855).
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #166

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #252
    Van Hoecke

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    “Port de pêche”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 44 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #61

    Een oude kruik van steengoed.

    Une vieille cruche en grès.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #673
    Alessi

    Witmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.

    Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & Ø38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684
    Horn Collection

    Een vintage kunststoffen ladenkastje op wieltjes met twee bijbehorende bankjes. Ontwerp van Peter Ghyczy.

    Commode vintage en plastique à roulettes avec deux bancs assortis. Design par Peter Ghyczy.
    No longer available
    Dim. 47 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #692
    Avery

    Een oude weegschaal. De schaal gemerkt ‘Societé Belge des balances et bascules’. Eerste helft XXe eeuw.

    Une balance ancienne. La balance est marquée 'Societé Belge des balances et bascules'. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.

    Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #243

    Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.

    Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #648

    “Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.

    Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #432
    Rik Schaefels

    “De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.

    La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 & 17 x 13 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #18

    Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.

    Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux aux fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More