Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Wit marmeren buste van een lachend meisje. Gesigneerd.
A. Hölterhoff

Wit marmeren buste van een lachend meisje. Gesigneerd.

Buste en marbre blanc représentant une fille souriant. Signé.
Dim. H 42 cm
SKU: 2709160646.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #46

    Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten

    Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #672

    Een paar ingelijste mola’s. Textielkunst van de indianen van de San Blaseilanden (Colombia).

    Paire de molas encadrés. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie).
    No longer available
    Dim. 39 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168

    Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.

    Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #546

    Een sobere eikenhouten tweedeurs garderobe met een lade onderaan.

    Paire de garde-robes en chêne ouvrant à deux portes et à un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. b: 144 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #723

    Een bord van Imariporselein met geaccoleerde rand, gedecoreerd met tuinen en bloemen in acht vlakken op de vleugel en centraal een bloemenvaas in het plat. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Assiette en porcelaine d’Imari. Aile en accolade décorée de jardins et de fleurs en huit cartouches. Le creux au vase de fleurs. Marque au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #709
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Hoevelandschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    “Paysage à la ferme”. Fusain sur papier. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 42,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Romain Malfliet

    “St Andrieskerk” & “O.L.V. Kathedraal te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 81/150 & 38/150 buiten de plaat.

    “Eglise Saint-André” et “Cathédrale Notre Dame à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 81/150 et 38/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 10 & 37 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228
    Lalique, France

    Een coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.

    Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #631
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #583

    Een paar kraagvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met landschapsdecors in cartouches.

    Paire de petits vases évasés en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de paysages dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #740

    “Landschap met vijver”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.

    “Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.
    No longer available
    Dim. 54 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More