#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.
A German stoneware jug with relief decoration of dodecagram and octagram.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#524Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
Bronze Bodhisattva. Indonesia.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
A lot of 14 Manara comic books. Softcover, various titles and editions.No longer availableEstimate: € 120 / 180