Other lots in this auction
-
#523“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.
“Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#214“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#220Frederique ConstantEen rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#322J. Cornélis“VIer elegante portretten van jonge dames”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.Twee niet ingelijst.
"Four elegant portraits of young ladies. Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century. Two not framed."No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#136ImexcotraEen vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 200 / 250 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600 -
#674‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.
"Whispering Youth," a predominantly red portrait of two children, oil on panel.No longer availableDim. 37.5 x 44.5 cmEstimate: € 30 / 50

