#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
"City view". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 32 x 17cmEstimate: € 50 / 80