#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,95 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.95 ct.No longer availableDim. 20,18 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#42“Jongedamesportret met handschoen.” Olieverf op doek.
"Young lady portrait with glove." Oil on canvas.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#236Een houten Louis XVI-stijl halkastje met 7 laden en bronzen elementen versierd.
A wooden Louis XVI-style hallway cabinet with 7 drawers decorated with bronze elements.No longer availableDim. 101 x 30 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Val Saint-LambertEen kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360