• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Witmarmeren buste naar de oudheid.

White marble bust inspired by antiquity.
Dim. H. 56 cm
SKU: 3001240488.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #488
Estimate: € 850 / 900

  • #169
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489

    Een luchter met gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.

    A Louis XV-style newspaper rack in brass and fabric with a floral motif.
    Dim. h 63 x l 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Stadzicht te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "City view of Lier." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 65 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #245

    Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

    A cold patinated bronze leopard on a marble base.
    Dim. H. 8 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #258

    ‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.

    "Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #457

    'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #270
    Rado Switzerland

    Een herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.

    A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.
    Estimate: € 500 / 600
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #52
    Teran (?)

    “Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.

    Bronze seated Buddha. Cambodia.
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 300 / 400

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00