#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.
A Louis XV-style newspaper rack in brass and fabric with a floral motif.No longer availableDim. h 63 x l 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#270Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#511Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.
Bronze seated Buddha. Cambodia.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 300 / 400