#365
Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20/30 -
#266
#172Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
#246
Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#202
Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125/175 -
#358
Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
#641
Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
An Indonesian wooden carved Dragon Flute made of Rosewood.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60/80 -
#480
Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
#271
Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#533
Een bronzen beeld van twee panters.
A bronze sculpture of two panthers.No longer availableDim. 23 x 70 cmEstimate: € 1400/1600 -
#512
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80/120 -
#19
‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.
"After the hay harvest", a drawing, ink on paper, signed lower right.No longer availableDim. 12 x 35 cmEstimate: € 40/60