#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#393Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#444 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40 / 60