#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#503Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 2400 / 2500 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#581Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500