#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#459“Stadsgezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#253Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.
A German stoneware jug with relief decoration of dodecagram and octagram.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#33Een lot van 6 zilveren lepeltjes in origineel doosje, bijgevoegd strooilepeltje met zilveren heft.
A set of 6 silver spoons in original box, including a spreading spoon with a silver handle.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 60 / 80 -
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#661Een tafellamp met marmeren voet en licht vergulde metalen delen.
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134François Etienne Musin“Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200 / 250