#88Bert Nienhuis De DistelPeriod: 1890-1919Een geglazuurd, meerkleurige aardewerken vaas. Art Nouveau, toegeschreven aan Bert Nienhuis voor De Distel, Amsterdam. Diverse lichte breuk-en haarlijntjes aanwezig. Onderaan gemerkt.
A glazed, multicolored earthenware vase. Art Nouveau, attributed to Bert Nienhuis for De Distel, Amsterdam. Several minor cracks and hairlines present. Marked on the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø20cmEstimate: € 150 / 200 -
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#485Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
A cold patinated bronze leopard on a marble base.No longer availableDim. H. 8 x 13 cmEstimate: € 120 / 140