Similar lots by type
-
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120/140 -
#294
Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Deux imprimés de mode avec des robes faites à la main. Derrière une vitre.No longer availableDim. 36 x 26 en 37 x 39 cmEstimate: € 30/40 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#414
“Acteur met waaier en zwaard naast palankijn”. Een Japanse houtsnede. gesigneerd en gedateerd jaar van de haas (1855).
“Acteur avec éventail et épée à côté d'un palanquin”. Une gravure sur bois japonaise. Signée et datée année du lièvre (1855).No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80/100 -
#434Hiroshige en Kunisada
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#309
Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten:- Morineplevier- Vorkstaartplevier- Kemphaan- Tureluur
Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambetteNo longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953
“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85/100 -
#369R. Beutels
“Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#432Rik Schaefels
“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140/160 -
#683
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#12
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#402Zendel
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#444Yashu Chikanobu (Toyohara)
“Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.
“Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 90/130 -
#322
Twee ingekleurde antieke gravures:- “Le Château Royal de Versailles du côté de l’Avenue de Paris”.- “Vue de la Maison Royale de Somerset avec l’église de St. Marie dans le Strand Londres.
Gravures anciennes bicolores : - Le Château Royal de Versailles du côté de l'Avenue de Paris. - Vue de la Maison Royale de Somerset avec l'église de St. Marie dans le Strand de Londres.No longer availableDim. 25,5 x 40 cmEstimate: € 75/100 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#319P.L. Debucourt
“La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Drie gravures naar werken van Carle Vernet.
“La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Trois gravures d'après des oeuvres de Carle Vernet.No longer availableDim. 35 x 26 cm, 37 x 27 cm, 36 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#644
“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#659
“Vue perspective de l’Embouchure de l’Escaut et de la Poissonnerie d’Anvers”. Een ingekleurde XIXe eeuwse gravure.
Vue perspective de l'Embouchure de l'Escaut et de la Poissonnerie d'Anvers. Une gravure coloriée du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#332Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
Een lot van vijf kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Lot de cinq petites gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 10 x 14,5 - 11 x 7 cmEstimate: € 500/70 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320/380 -
#2Panamarenko
Een gesigneerde foto.
Une photo signée.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 60/80 -
#324Léon DanchinPeriod: 1887 - 1938
“Wilde eenden”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Canards sauvages. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#634
“Vrouwelijk portret, 1916”. Een lithografie naar een werk van Amadeo Modigliani, uitgegeven door de Perna Art Studio in Milaan in 1979. Met certificaat op de verso. Genummerd 123/200.
“Portrait de femme, 1916”. Lithographie d'après une œuvre d'Amadeo Modigliani, publiée par le Perna Art Studio à Milan en 1979. Avec certificat au verso. Numérotée 123/200.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#76
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
Ensemble de sept chaises en noyer avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#454
“Figuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Figure”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.
Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 500/600 -
#583
Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.
Un lot de poterie ancienne, composé d'un huilier-vinaigrier. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 90/110 -
#197
Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.
Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 210 cmEstimate: € 140/160 -
#258
Een paar porseleinen hoornvazen, versierd met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine, décorés de décors de paysages peints à la main et de motifs dorés. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#207
Een art deco lamp in chroom.
Une lampe art déco en chrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/100 -
#58Eugène Polot
“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60/100 -
#420
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten, robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, de rubis et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 500/600 -
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30/50 -
#119Bosmans
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20/30