#139Bernard De Pooter“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
#708Een violontafel met draaiend blad, eindigend in twee wegklapbare uiteinden en met twee laden in de gordel.
#16Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.
Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#815Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#93Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).
#48GuerinEen vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. Decor 30-0R1.
Un vase en faïence belge à glaçure polychrome à décor d’oiseaux. Marque sous la base. Décor 30-0R1.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75