#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#301Een lot zilver waaronder een rond schoteltje opengewerkt tazza’tje, vier kleine servetringetjes, een châtelaine en een bekertje in de vorm van een jonge vrouw. Met Hollandse en Duitse keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, quatre ronds de serviette, une châtelaine et un gobelet en forme de jeune femme. Poinçons allemands et hollandais.No longer availableDim. 379,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#881MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#230Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#214“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#541Een grote bronzen knobbelvaas van brons met een bloemendecor van cloisonné.
Un grand vase à nodules en bronze, décor de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40 / 60