Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
F. Fastré

“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 2506190554.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #323

    Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.

    Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 500 gr
    Estimate: € 120 / 200
  • #827

    Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.

    Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #348

    Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.

    Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H.20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #2
    Limoges France

    Een lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.

    Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #57
    Sitzendorf

    Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm, l: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #163
    Fersonn

    “Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #90

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #674

    “Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.

    ”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #669
    Béla Kadar
    Period: 1877 - 1956

    “Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.

    ”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #538

    Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.

    Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #218

    Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.

    Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More