#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#366Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#84‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50