#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200