#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#494Mathieu Kitanda“Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#351Een meerkleurig Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#324“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
"Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.No longer availableDim. 48 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60