#482
“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Haven Workers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200/300 -
#573Quimper
Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 25/50 -
#317
Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.No longer availableDim. h 54 x l 46 cmEstimate: € 20/30 -
#116
Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#217
Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#507
Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
A manbetu string instrument. Congo.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 35/50 -
#479
“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#137
Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
#79
‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#287
Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#9
A lot of 2 technical engravings of carriages and parts in a wooden frame.No longer availableDim. h 30 x b 37 cmEstimate: € 30/50