Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloosglas met meerkleurige inclusies.

“Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.

“Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2501220045.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #337

    Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.

    Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #569

    Een designvaas van rood Muranoglas.

    Vase design en verre de Murano rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385

    Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.

    Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #51

    Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

    Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #338

    Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

    Une paire de presse-papiers en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #548

    Een vaas van groen glas.

    Un vase de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #605

    Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.

    Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #221

    “Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #189

    Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.

    Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #357

    Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.

    Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #480

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,43 ct. EVVS1.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #666

    Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.

    Deux tapis turcs différents noués à la main.
    No longer available
    Dim. 165 x 88 & 143 x 112 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #249
    J. Stroosnijder

    “Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Navires dans une mer agitée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #528

    Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.

    Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.
    No longer available
    Dim. 37 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #231

    Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne à façade sculptée.
    No longer available
    Dim. 130 x 66 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een table de milieu met gevacheteerd blad.

    Une table de milieu avec tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 70 x 61 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302
    Val Saint Lambert

    Rechthoekig kristallen doosje met vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Boîte rectangulaire en cristal avec frise dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #21

    Een koe met boertje van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw. Een hoorntje afgebroken.

    Une vache avec un paysan en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas. XVIIIe siècle. Une corne cassée.
    No longer available
    Dim. 15 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More