#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30 / 50
#605Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.
#221“Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.
Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. b: 36,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.
Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 700 / 800 -
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#528Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
#231Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
#286Een table de milieu met gevacheteerd blad.
Une vache avec un paysan en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas. XVIIIe siècle. Une corne cassée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100 / 120