#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#337
Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.
Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#51
Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#308
#473
Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#338
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#547
Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#55
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#361
Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#548
Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45/60 -
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
Vase design en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80
#249J. Stroosnijder
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#173
“Varkentje”. Een metalen beeldje.
#39E. Orban
“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#465Ispahan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#243
Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.
Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#580
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct. et d'une grosse perle.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 650/700 -
#411
#184
#73
#484
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
#663Val Saint Lambert
Coupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
#373
Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
Figurine en bois représentant une figure féminine. Travail indien. Sur un socle en pierre.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 50/80