Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 6,13 gEstimate: € 600 / 700 -
#6Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met geaccoleerd blad en met getorste poten.
Paire de tables d’appoint en chêne à tablette en accolade et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907 - Antwerpen 1992“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
#138Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
#425Een paar wit gouden oorbellen.
#185Een 18 karaats wit gouden geweven slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet tissé en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#562Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
#767Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
#654Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#552Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
Lot de trois chapeaux de la gendarmerie.No longer availableEstimate: € 40 / 60