#345
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35 / 45 -
#315Val Saint-Lambert
Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.
Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
Een verlengbare tafel met tapse poten.
#461L.V. Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op marmeren voet. Gemerkt.
#61
Een opgezette roofvogel.
#32
“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
#439
“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
"Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619
Een Indische gouache op zijde.
Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 77 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116
Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.
Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.No longer availableDim. 60 x 46 x 36 cmEstimate: € 220 / 240 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
#245Val Saint-Lambert
Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#144
“Herbergscène”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, herdoekt.
"Scène d'auberge". Huile sur toile. XVIIe siècle, retoilée.No longer availableDim. 83 x 101 cmEstimate: € 400 / 600