Similar lots by type
-
#534Jos De SwertsEen origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
« Poiriers, pommiers et cerisiers en fleurs ». Une gravure. Signée et numérotée 5/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#654Dayelle de Terronblan“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#642Daeninck“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75 / 120 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Ant. Sluyckx“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#522Jos De SwertsEen origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#339“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
"Une mer". Poèmes de Dimatra Manda, traduits par Pia Van Hee et Peter Janssens. Avec dix linogravures de Jo Vermeyen. Le tout signé et numéroté 9/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#394Natacha Pirnay“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Alka Kunst Bavaria“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Rudolf Bikkers“Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
"Prélude". Une lithographie. Signée et numérotée 19/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 cm x 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#649Jan Vercammen“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#399Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale dans un meuble en bois et avec une peinture émaillée sur le cadran. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes au bord de l'étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#360Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 100 / 120 -
#145Val Saint-LambertEen grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#519“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#40Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats, chacune sertie d'une perle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 220 / 250 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant marquis de +- 0,60 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#171Val Saint-LambertEen grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#471“Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.
"Longue vie". Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180

