Similar lots by type
-
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#274Jean Driesmans
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#69Hugo Crauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 50/80 -
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963
“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100 -
#292Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#249Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968
“Aigle de mer”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Aigle de mer”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#272Jean Driesmans
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300/400 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#700
Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#33
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#835
Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Deels ingebonden in blauw linnen (12 vol.). Enkele jaargangen los.
Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Partiellement relié en toile bleue (12 vol.). Qualques années dépareillées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#337
Een kolenbak met messingen dorpstaferelen.
Bac à charbon en laiton aux scènes de village repoussées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#162
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Afro ‘64.
“Abstrait”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Afro ‘64.No longer availableDim. 67 x 85 cmEstimate: € 180/240 -
#666
Petri FOLLERII, Practica criminalis, Lugduni, 1606 . In-octavo, perkamenten band.
Petri FOLLERII, Practica criminalis, Lugduni, 1606 . In-octavo, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#254Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Veenzicht met reigers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fagnes et voyageurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 600/800 -
#463
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#470
Een paar gravures met religieuze taferelen.
Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#413
“The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londen, 1996.
“The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londres, 1996.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#842Charles Berriat Saint PrixPeriod: 1802-1870
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 delen en 1865 (1 deel). Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 parties et 1865 (1 partie). Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240