#415Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#208Auguste Moreau“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
#479“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
#210Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#484Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.
#792Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100