#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#411Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#828Een paar vazen van paars glas.
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#903Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120