#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#36Royal CopenhagenEen lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130