#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#455Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - 1 fles Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 fles Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 fles Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 fles Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 fles Ainslie’s Royal Edinburgh Choise - 1 fles Auchentoshan Triple Distilled.
Collection Single Malt & Blended quantity: 6 bt - 1 bottle Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 bottle Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 bottle Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 bottle Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 bottle Ainslie’s Royal Edinburgh Choice - 1 bottle Auchentoshan Triple Distilled.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120 -
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.No longer availableDim. 83 x 32cmEstimate: € 75 / 125