#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct. and three marquise-cut rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
A foldable vintage stretcher with an aluminum frame and wooden handles.No longer availableDim. 230 x 53cmEstimate: € 70 / 90