Similar lots by type
-
#97Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50 / 80 -
#337Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#287Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).
Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#558Val Saint LambertEen paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35 / 45 -
#416Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.
Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.No longer availableDim. Tafel H: 52 cmStoel H: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.No longer availableDim. h 45cm x Ø 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#692Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.No longer availableDim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#327Römische Glashütte, LinzEen coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#417Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234L. TrezelEen set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).
Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.
Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.No longer availableDim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cmEstimate: € 80 / 100 -
#318Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60 / 70 -
#543Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65 / 75 -
#233Val Saint Lambert BelgiqueVaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.
Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».No longer availableDim. h17,5cm x Ø9cmEstimate: € 190 / 210 -
#635Muranolot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75 / 95 -
#548Kosta BodaPlat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.
Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.No longer availableDim. h 35 cm x b 21 cmEstimate: € 110 / 130 -
#667Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.
Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.No longer availableDim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#555Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#284D. Meyfroid“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Vue sur le terrain avec des arbres." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200 / 230 -
#26Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#435Joris Buseyne“Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.
Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.No longer availableDim. h38cm x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Pieter Gorus“Landschap met hooimijten.” Olieverf. Gesigneerd.
"Paysage avec meules de foin." Peinture à l'huile. Signé.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#524Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#489“Kubistische Compositie”. Houtskool op papier.
"Composition cubiste". Fusain sur papier.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#49Charles Leonard“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57Giulia MangantiPorseleinen schemerlamp met geel koperen montuur, versierd met een duif en rozen in de stijl van Sèvres en met een Sèvres merk. Onderaan gemerkt.
Lampe de table en porcelaine à monture en cuivre jaune, à décor d'une colombe et de roses dans le goût de Sèvres et d'une marque de Sèvres. Marqué en bas.No longer availableDim. H.47 cm (incl)Estimate: € 100 / 120 -
#15Een 18 karaats geelgouden ketting met een hanger in de vorm van een kruis en een horoscoop.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix et un horoscope.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#153Emile Picault“Opus Improbum Omnia Vincit”, beeld in gepatineerd brons, gesigneerd.
« Opus Improbum Omnia Vincit », sculpture en bronze patiné, signée.No longer availableDim. h35cm x b13,5cmEstimate: € 325 / 350

