Similar lots by type
-
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#424
Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#434
Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#937
Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60/100 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#1024Romain Malfliet
Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#719
Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#452Diez
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/60 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#682Toyokuni en Shigeharu
“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/100 -
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#14Elke OnzeaPeriod: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30 -
#414
Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#834
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1010Stein
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén “Zur Erinnerung an die Jahrtausendwende”, onderaan gemerkt WW-Team en genummerd 393/5000 (h. 25 cm). Eén met een jachtscène, gemerkt Kurt Hammer (H. 23,5 cm). Eén met “Der englische Seefahrer James Cook 1768” (H. 27,5 cm). Eén met “Pabst Benedikt XVI, 80. Geburtstag”, onderaan gemerkt Deutsche Post Collection (H. 27 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#659
Vier zichten op San Francisco uit de late XIXe en vroege XXe eeuw. Reproducties van oude foto’s in kaders van wortelfineer.
Quatre vues de San Francisco de la fin du XIXe et du début du XXe siècle. Reproductions de vieilles photos dans des cadres en placage de ronce.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#357
Een dienblad van tropisch hout, versierd met sober ivoren inlegwerk.
Plateau en bois exotique décoré d’incrustations géométriques.No longer availableDim. 40 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#637Delvaux
Een grote gedragen zwart lederen handtas.
Grand sac à main en cuir noir. Bien porté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#692Eugène Van Mieghem
“Havenjongen.” Een ets, in de plaat gemonogrammeerd: E.V.M.
“Garçon du port”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche: E.V.M.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#442Frans Masereel
“Ere aan Verhaeren.” Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
“Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.
“Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#1041Stein
Twee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000