Similar lots by type
-
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#573
“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#558Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120/140 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#216
Een slaapkamer van wortelfineer, bestaande uit een driedeursgarderobe, een kaptafel met spiegel, een kapstok, twee stoelen, een voetbankje, twee nachtkastjes en een bed met een impressionnant schilderij in het hoofdeinde met een voorstelling van engelen, gesigneerd ‘Herman Deckers’ en gedateerd 1928.
Chambre à coucher en placage de ronce comprenant une garde-robe à trois portes, une coiffeuse au miroir, un porte manteau, deux chaises, un repose-pied, deux table de chevet et un lit double avec un tableau impressionnant surmontant le chevet et représentant des anges, signé Herman Deckers et daté 1928.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#846
Een schildersezel van gesculpteerd eikenhout in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
Chevalet en bois sculpté de style Louis XV, le dessus décoré d’une rocaille.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#151
“Polyhymnia” Een beeld van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Naar voorbeeld uit het Louvre.
“Polymnie”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. D’après un exemple du Louvre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#325
Een sigarettendoosje van Chinese lak.
Boîte à cigarettes en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#642Leo JordaensPeriod: 1944 - 200
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 25/50 -
#1040Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30/50 -
#210
Een 18 karaats geel gouden art deco armband bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bracelet art déco en or jaune 18 ct serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 800/1000 -
#443
Een schildpad, opgebouwd uit een echt schild met kopje en pootjes van gesculpteerd hout.
Tortue construite d’écaille naturelle et d’une tête et des pieds en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#870Stein
Een bierpul van vierkleurig steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een “Brauerstern”. Versierd met drie drinkende personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30/40 -
#626
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden en versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton. Travail malinois.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 180/240 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#416
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan. Tijdperk Régence.
Petit meuble à une porte un un tiroir en chêne. Epoque Régence.No longer availableEstimate: € 100/150