Other lots in this auction
-
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
Une statue en terre cuite blanche en forme de garçon avec un papillon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#407
“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61Makkum
Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.
Deux plats en faïence frisonne multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640
Een lot karaffen in gegoten en geslepen glas. We voegen er een glazen vaasje - blauw in de massa - aan toe.
Lot de carafes en verre coulé et taillé. On y ajoute un vase en verre - bleu dans la masse -.No longer availableDim. H:26-32cmEstimate: € 60 / 100 -
#217
Een antieke politiesabel in schede. Folson, Bruxelles. Omstreeks 1900.
Un ancien sabre de police dans son fourreau. Folson, Bruxelles. Ca 1900.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 120 / 160 -
#374
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#95
Een 18 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700 / 750