Other lots by Val Saint-Lambert
-
#535Val Saint-Lambert
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.No longer availableDim. H:7-14cmEstimate: € 120/200 -
#533Val Saint-Lambert
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h 37 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#415Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60/80 -
#635Val Saint-Lambert
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. Ø 16 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#677Val Saint-Lambert
Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 55/65 -
#368Val Saint-Lambert
Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#247Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/70 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#117Val Saint-Lambert
Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 200/220 -
#68Val Saint-Lambert
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#297Val Saint-Lambert
Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.
Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#23Val Saint-Lambert
Een vaas van groen gedraaid kristal.
Vase en cristal torsadé vert.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#387
Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.
Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.No longer availableDim. h: 12 cm -
#318
Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#511
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200/240 -
#123Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200/250 -
#103
Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#664
Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices de différentes couleurs. Peut-être Val Saint Lambert. Nous y ajoutons un modèle divergent.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#38Goebel, Germany
“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
"Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#33
Twee stuks geslepen en gekleurd kristal, bestaande uit een conische vaas op voet en een fruitschaal.
Deux pièces en cristal taillé et coloré, composées d'un vase conique sur pied et d'une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100/120 -
#291
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#324Frans Hens
“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#457
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80/100 -
#17
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Bijgevoegd een sierhoorntje. Beide gemerkt onderaan.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine multicolore de Meissen. Ajout d'une corne décorative. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 & 11 cmEstimate: € 70/100 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#515
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80/120 -
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70/80 -
#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.No longer availableDim. 7 x 11 cmEstimate: € 180/200 -
#321
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau. Une oreille détachée.No longer availableDim. H:13-28cmEstimate: € 80/120 -
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100/120 -
#180
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450/1500 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.No longer availableEstimate: € 30/40