Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes  grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.

Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.

Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .
SKU: 1403170419.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 30 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679

    Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.

    Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #267
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.

    Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #394
    Baron

    “Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #534
    Tino Lintelo

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #874

    Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.

    Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #439

    “Hartendame”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd, gedateerd 1997 en genummerd 30/30 buiten de plaat.

    “Dame de coeurs”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1997 et numérotée 30/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #594
    Felix De Boeck
    Period: 1898 - 1995

    “Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.

    “Maternité”. Lithographie. Signée et numérotée 104:200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 39 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #414
    Ferdinand De Braeckeleer
    Period: 1792 - 1883

    “Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.

    “Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #682
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.

    “Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #392

    “Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.

    “Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #879
    Johannes Kip
    Period: 1653 - 1722

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.

    “La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29

    “The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.

    “The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.
    No longer available
    Dim. 27 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #22

    Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.

    Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #379

    “Antwerpen”. Een reproductie van een XVIIe eeuwse gravure.

    “Anvers”. Reproduction d’une gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #872
    Johann Nepomuk Gibele

    “Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.

    Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830. -” Vue perspective de la Place Royale” -” Vue du théâtre Royal”
    No longer available
    Dim. 52 x 75 & 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #592

    “De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.

    “Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #399

    Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “ Blaise castle, Gloucestershire”.

    Trois estampes anciennes: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “Blaise castle, Gloucestershire”.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #972

    “Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.

    “Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #644
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    “ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #719
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #369

    Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.

    Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #597

    Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.

    Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #844

    Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #818

    Een oude houten speculaasplank met zes figuren.

    Moule à speculoos en bois avec six personnages.
    No longer available
    Dim. 42 x 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #1126

    Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1056

    Rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad.

    Table d’appoint ronde de style Louis XV à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 73 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #965

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #819
    Capodimonte

    “Edele dame met bloemen”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Dame de qualité aux fleurs. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #585
    Landrover Panis Steltman

    Drie verschillende horloges.

    Trois montres.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #741

    Een roodgelakte Chinese theebus, gemonteerd als lamp en een roodgelakt dubbel lampje.

    Boîte à thé chinoise laquée rouge et un double lampadaire également laqué rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.

    Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een replica van een Romeinse helm. Met bijhorende staander.

    Réplique d’une casque romaine. Sur support.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.

    Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 400
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More