#259Een gepatineerde bronzen hand.
A patinated bronze hand.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#150Een houten koffertje bezet met leder en koperen slotjes.
A wooden case decorated with leather and brass fittings.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#147SchatzEen vintage messing 1000 dagen mantelklokje, gemerkt August Schatz & Sohne, Germany. Model 54, medio 1955.
A vintage brass 1000 day anniversary clock, marked August Schatz & Sohne, Germany. Model 54, circa 1955.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#88Een verguld metalen kruisbeeld met 2 pleuranten.
A gilded metal crucifix with 2 mourners.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Kaiser W. GermanyEen wit porseleinen Napoleon, onderaan gemerkt.
A white porcelain Napoleon, marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm