#157Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#274Een handbeschilderde glazen vaas.
A hand-painted glass vase.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Een set van 12 vintage gekleurde wijnglazen.
A set of 12 vintage colored wine glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#140Dresden“De fluitspeler”. Een Dresden porseleinen groep. Meerkleurig, onderaan gemerkt.
"The flute player". A Dresden porcelain group. Multicolored, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableOnline only -
#126Boch BelgiumEen lot van 5 blauw-witte aardewerken cache-pots. Onderaan gemerkt. “Boch, made for Royal Sphinx, Delfts”.
A lot of 5 blue and white earthenware cache-pots. Marked at the bottom. "Boch, made for Royal Sphinx, Delfts".No longer availableOnline onlyDim. 21 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een bar-cart in Louis-XVI stijl, medio 20ste eeuw.
A bar cart in Louis XVI style, mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 77 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249sportjohanEen vintage lederen krachtbal. Gemerkt “sportjohan”, Zweeds.
A vintage leather handball. Marked "sportjohan", Swedish.No longer availableOnline onlyDim. 4kg Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40