Similar lots by type
-
#308
Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25/35 -
#77Boch La Louvière
Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#593
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#278Louise / Francoise Damen
Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.
Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#128
Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120/130 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#818
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
Vase sphérique en grès à glaçure coulée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#713
Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#578Guérin
Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200/300 -
#523
Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#348
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100/150 -
#317
Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.
Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 30/50 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130
Other lots in this auction
-
#397Val Saint-Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40/50 -
#504
“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
“Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#650
Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger.
Collier en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 70/100 -
#511
Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#343
Een zegelbakje en een pennenhouder van bakeliet, versierd met Lodewijk XV-motieven.
Bac à sceaux et porte plumes en bakélite à décor Louis XV.No longer availableDim. b: 15,5 & 17 cmEstimate: € 40/50 -
#284
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Colonne en composite. Avec un pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 109 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 500/600 -
#301
“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Sculpture en bois à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#382
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#585
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450/550 -
#223Hermes, Paris
Een zijden foulard met doos.
Foulard en soie. Dans sa boîte.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 150/200 -
#482Herman GeluyckensPeriod: °1949
“Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 80/100