Other lots in this auction
-
#287Paesa
Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40/60 -
#479M. Louissaint
“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220/280 -
#357Märklin Set-S HO 2920
Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#240
Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800/900 -
#315Sèvres
Een geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50/70 -
#586
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#156
Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800/1200 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#480
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800/900 -
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
A Blanc de Chine, figurine of an elephant.No longer availableDim. 31 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#669Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#226
Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250/350