Similar lots by type
-
#470
Een zilveren reliekhanger met een gedreven beeltenis van de Heilige Maagd met binnenin een waszegel en drie relikwieën.
Reliquaire en argent représentant une Sainte Vierge repoussée. A l’intérieur un sceau en cire et trois reliques.No longer availableDim. 4 x 4,5 cm 34,60 gEstimate: € 120/180 -
#298
Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500/600 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150 -
#248
Een lot zilver, bestaande uit (souvenir)lepeltjes, servetringen, serveerbestekken een handvat van een wandelstok.
Lot d’argent comprenant cuillères de souvenir, anneau à serviettes, couverts de service, une manche de canne.No longer availableDim. 1006 gram BrutoEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200/220 -
#409
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#265
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende ringen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K et deux bagues différentes.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 100/150 -
#269Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 500/600 -
#481
Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#500
Een klein eikenhouten tafeltje met één lade.
Petite table en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 51 x 77 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#300Lodewijk Van Boeckel
Grote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000/3000 -
#593
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400/500 -
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#508
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 65/85 -
#86
Een over het geheel gemarquetteerde tafel op centrale poot, het blad versierd met geometrisch stermotief. XIXe eeuw.
Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 50/80 -
#270Certina
Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150/200