Other lots in this auction
-
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300/400 -
#399Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.
”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.No longer availableDim. 41,5 x 55 cmEstimate: € 50/60 -
#374R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Une canne de marche en ébène africain.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#613
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#688
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Une paire de pendules murales, cadrans peints à la main.No longer availableDim. l: 20 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#837
Twee pillendoosjes van Limogesporselein met handgeschilderde bloemendecors. We voegen er een klein juwelenkistje met een opengewerkt decor van been aan toe.
Deux boîtes à médicaments en porcelaine de Limoge, décors de fleurs peint à la main. Nous ajoutons un coffret à bijoux , décor ajouré en os.No longer availableDim. b: 5 - 8 cmEstimate: € 60/80 -
#40
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.No longer availableDim. 24,92 gEstimate: € 100/150 -
#261
Zeven etuis met telkens vier Sterling zilveren munten, uitgegeven ter gelegenheid van de Olympische spelen te Montreal in 1976. We voegen er een etui met vijf munten met beeltenissen van de Belgische koningen aan toe.
Sept étuis de quatre pièces en argent Sterling, pour l'occasion des jeux Olympiques à Montréal de 1976. Nous ajoutons cinq étuis à cinq pièces avec les représentations de la Royauté belge.No longer availableEstimate: € 150/200