Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.

Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.

Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.
SKU: 2909200410.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    “Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.

    “Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Een zadel met uitrusting van een Belgisch officier, inclusief sabel van de infanterie, model 1889.

    Selle et équipage d’un officier belge y inclus un sabre de l’infanterie modèle 1889.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #698

    Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.

    Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #793

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een oude, lage ladderback chair.

    Une vieille chaise à dossier bas.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #603

    Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.

    Bouddha tibétain en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #263
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 81 x 86 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #283

    Klein bronzen beeldje van een jachthond. Roodbruin patina.

    Petite sculpture en bronze représentant un chien de chasse. Patine rouge-brune.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.

    Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec clé.
    No longer available
    Dim. 25,79 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hartvormige hanger.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de cœur.
    No longer available
    Dim. 7,78 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #271

    Een siercoupe van kunstbrons in de vorm van classicistische vrouw met drietand op een schelp met barokke dolfijnen. Recentere geut naar een werk van Huppe.

    Coupe décorative en régule présentant une femme au trident sur une coquille avec des dauphins baroques. Fonte récente d’après Huppe.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More