Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

Six colliers de perles couleurs différents.
SKU: 2901190380.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #228
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.

    Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #525

    “Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.

    ”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 15 + 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

    Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.
    No longer available
    Dim. 56,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #309

    “Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #809
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #412

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.

    Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #344
    Cassiers

    Lithografie “3 mannen aan de Schelde”

    ”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 50 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.

    ”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #632
    Stefan Annerel

    “Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.

    Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #593

    “Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et femme et panier de fruits”. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More