#93Een serie van zes gratenschaaltjes van sterling zilver. Binnenkant met blauw email. Twee iets kleiner dan de andere. Gemerkt: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Enkele randschilfers.
Une série de six coupelles pour arêtes en argent Sterling. Intérieur en émail bleu. Deux un peu plus petit que les autres. Marque: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Quelques éclats.No longer availableDim. 665,60 brutEstimate: € 65 / 100 -
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#888Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Un lot de trois livres de prière du XIXème siècle, dont deux avec une couverture en ivoire. Nous ajoutons une boîte à bonbons avec une scène rural.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#400Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#144“Kolonist”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Colon”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
”Composition et visage”. Techniques mixtes sur papier. Signature: Wolvekamp ‘61.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300