#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#105Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met druppelvormige briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif et boucles d’oreilles serties de brillants en gouttes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#103“Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamant van ± 0,30 ct. en een hartvormige robijn van ± 6,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un rubis en forme de coeur ayant un poids total de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850 / 950 -
#850Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
#2Een uiltje en een zwaan van messing.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30 / 40