Other lots in this auction
-
#730Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.
”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#155Chopard GenèveEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.
Une montre en or jaune 18 ct quartz et bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#417“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#282S. Corvesor“Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage auprès d’un lac”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.
”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#890Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.
Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#344CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.
Une boîte Inro en bambou laqué au décor de grues dont une grue en nacre. Finition d’un netsuke sculpté en forme de sirène. +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#270Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1600 / 1800

