Other lots in this auction
-
#694Pierre JailletPeriod: 1893 - 1957“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#853Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#899Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Une lampe industrielle à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 85 / 100 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#423Een boek met foto’s over The Rolling Stones 50 jaar.
Un livre avec photos des Rolling Stones 50 ans.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#597“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60 -
#517Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119“Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise à Lissewege”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120

