#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Un pied de lampe hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de paons et de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Charles CoumontPeriod: 1822-1889“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 500 / 700 -
#382Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#684Crystal de SèvresEen vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#481Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#537Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
#322Louise Roland-BrohéePeriod: 1875-1939“Zicht op Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd links onderaan.
Vue de Venise. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#221HermésEen zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160 / 200 -
#93Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
Groupe en métal d'après Auguste Moreau avec trois lampes à rosaces en verre.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 120 / 200