Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un saphir central de 0,05 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#435Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
#68YashicaEen Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
#398Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#443Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#371Val Saint LambertEen paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.
#661PhilipsEen vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180