Similar lots by type
-
#323
Twee kunstboeken:- “Van Gogh. 92 kleurenreproducties”. Ed. De Spaarnestad, Haarlem.- “Vincent van Gogh door Vincent”. Wereldbibliotheek Amsterdam, 1985.
Deux livres d'art en néerlandais : - « Van Gogh. 92 reproductions en couleurs ». Éd. Le Spaarnestad, Haarlem. - "Vincent van Gogh par Vincent". Bibliothèque mondiale d'Amsterdam, 1985.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#665Mercator Fonds
Lot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
Lot 7 livres d'art en néerlandais; Peintres flamands du nord des Pays-Bas, de Flandre et d'Angleterre, Apocalypse, Galbert van Brugge, L'âge d'or d'Anvers, De Hanze, Willem De Zwijger.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#313
Twee documentatieboeken:- “Antwerpse Havenpenningen”. Ed. Pandora, 2011.- “The port of Antwerp”. Een fotoboek. Ed. Van Halewyck, 2007.
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#659Mercator Fonds
Lot 5 kunstboeken. Dürer, Rembrandt, Rubens en zijn eeuw, Van Eyck, Felix Timmermans.
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#82Felix Timmermans
Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110/130 -
#642Mercator Fonds
Lot 8 kunstboeken; De Vlaamse wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau, Het Impressionisme en het Fauvisme in België, Kunst in België na 45, De Orgelkunst, De Kelten, De Kathedraal van Antwerpen, Goud, Belgica Antiqva
Lot 8 livres d'art en néerlandais ; Les tapisseries flamandes du château de Wawel à Cracovie, l'impressionnisme et le fauvisme en Belgique, l'art en Belgique après 45 ans, l'art de l'orgue, les Celtes, la cathédrale d'Anvers, l'or, Belgica AntiqvaNo longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#502
Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.
Collage. Fleurs à la fenêtre. Porte une signature.No longer availableDim. 28 X 19 cmEstimate: € 80/100 -
#143Maho voor Georges Mathias
Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275/300 -
#149Romain Steppe
“Pleine lune - Plage Flamande.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pleine lune - Plage Flamande”. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 27 cmEstimate: € 200/240 -
#385
Beeld van een driemaster, genummerd 116, Art Deco.
Statue d'un trois-mâts, numéroté 116, Art Déco.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#560
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#100
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In werkende staat en met lederen polsband.
Une montre pour femme art déco en platine sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct, en état de marche et avec un bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto:16,55 gEstimate: € 1000/1200 -
#583
Een gebeeldhouwd houten rund. Thais werk.
Une vache en bois sculpté. Travail thaïlandais.No longer availableDim. H: 53 cmL: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#588
Een vierkant blauw en wit porseleinen bord, met middeleeuws tafereel. Gemerkt 1895 ‘W.L.’
Une assiette carrée en porcelaine bleue et blanche, avec une scène médiévale. Marqué 1895 'WL'.No longer availableDim. 21x21 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Vintage decoratief beeld van een Poema, porselein.
Sculpture décorative vintage d'un puma, porcelaine.No longer availableDim. h24cm x b48cmEstimate: € 40/60 -
#529Salvador Dali
“De Seine in Parijs”. Litho. Gesigneerd en genummerd 244/250 buiten de plaat.
« La Seine à Paris ». Lithographier. Signé et numéroté 244/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 250/350