#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#670Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
#92“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525MoudEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#135“Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#147“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#666Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40 / 60