#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
#478Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
#100Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#425Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#555KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#549Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30