#101‘Le Must’ de Cartier
Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.
#461
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
#1Val St. Lambert
Een vogeltje van paars kristal. Gemerkt.
#734
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
#78
Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
Trois cages à draperies en bois patiné et zinc.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 100/150 -
#321
Een messingen telescoop op statief.
Télescope en laiton. Sur statif.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/200 -
#142L. Vincken
“Zicht op het Brusselse stadhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’hôtel de ville de Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#10
#267
#576Naïn
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#678
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.