#798
#791
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
#781
Een lot van tien tinnen maatbekers.
#115
Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Sept colliers de perles différents.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#53Boch Keramis
Un vase en faïence , décor en relief d’animaux polychrome. marque sous la base. Décor ‘La Maîtrise’. D806.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#414
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#383
Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
#532
“Compositie met gezicht.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening: Wolvekamp ‘61.
”Composition et visage”. Techniques mixtes sur papier. Signature: Wolvekamp ‘61.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#416
Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
#705
Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#377
Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
#301
#84De Vos
”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#691
Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80/120