Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.

Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.

Sept coupes à champagne en cristal incolore.
SKU: 2501220415.
Category: Kristal.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #349
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #331
    Nachtmann

    Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #287
    Val Saint Lambert

    Een getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.

    Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #38
    Lalique, France

    Een bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.

    Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23
    Val Saint Lambert

    Drie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.

    Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 à 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.

    Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.

    Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.
    No longer available
    Dim. H:20-30cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #155
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #117
    Val Saint Lambert

    Een vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568

    Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #215
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.

    Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #317

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.

    Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #581

    Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Sept verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.

    Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. l: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #571

    Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.

    Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #145
    Bohemia crystal, Tsjechië

    Een reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.

    Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #245
    Lalique, France

    Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.

    Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 11,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.

    Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm

Other lots in this auction

  • #185

    Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.

    Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #604

    “Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Paysage d‘hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 97 x 146 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.

    Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #397

    Een opiumpijp met jade en gedreven messingen beslag. Tweede helft XIXe eeuw.

    Pipe à opium en jade et montures en laiton martelé. Seconde moitié XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #632
    Etienne Le Compte
    Period: °1931

    “Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.

    “Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #613

    Een paar kleine kraagvaasjes van Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Met bronzen voet.

    Paire de petits vases à col en porcelaine de Chine, à décor de fleurs. Avec socle en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #343

    Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.

    Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #248

    Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.

    Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #249
    J. Stroosnijder

    “Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Navires dans une mer agitée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 280
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More