Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

Sept colliers de perles différents.
SKU: 2901190115.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    Walter Neuhof
    Period: 1904-1982

    “Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #809
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #375

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Australische saffier van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,16 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #808

    Twee Kameroenese Fang maskers.

    Deux masques Fang du Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #851

    Een kleine ronde butler spiegel.

    Un petit miroir de butler rond.
    No longer available
    Dim. diam: 56 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #67

    “De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.

    ”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.
    No longer available
    Dim. 20 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    “Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Een kleine muurpendule.

    Une petite pendule murale.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #627

    “Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 4,8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More