#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Une paire de haut-relief ronds en marbre. Signés et datés 1848.No longer availableDim. ø &! cmEstimate: € 220 / 280 -
#834Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#814Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#82Al. De Dobbelaer“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 132 cmEstimate: € 40 / 50