Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#861Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont des Suske et Wiske, Jommeke, Astérix et Jerom.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#671Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#735Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. (verre détaché).No longer availableDim. bruto:15,72 gEstimate: € 100 / 150 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 350 -
#412Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
Un miroir vestimentaire réglable en hauteur sur pied et un tiroir dans l'entretoise.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809E. Madesdaire Jeune, Limoges, FranceEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.
Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
Un petit couteau de rasoir Gilette en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 150 / 250 -
#748Jaupart à AthEen wit marmeren schouwpendule, versierd met verguld bronzen beslag. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre blanc , décoration de montures en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300

