Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.

Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.

Sept pièces en argent, 150 années de l'indépendance de Belgique.
SKU: 2506190415.
Category: Online Only.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #428

    Zes meerkleurige borden met karikaturale voorstellingen. Vermoedelijk Hollands. Enkele beschadigingen.

    Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #296

    Een eikenhouten Mechels kabinet met bovenaan een klapblad en onderaan een lade. Achter de paneeldeurtjes acht kleine schuifjes en een secreet. XIXe eeuw.

    Un cabinet de Malines avec abattant et un tiroir en dessous. Derrière les portes panneaux se trouvent huit petits tiroirs et un secret. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 145 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 142 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #486

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 70 en 90 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #61

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #769

    Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #872

    Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.

    Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Meissen

    Een porseleinen kopje en een gekartelde schotel met decor van wijnbladeren. Onderaan gemerkt.

    Une tasse et un plat dentelé, décor de feuilles de vigne. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 8,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #678

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.

    Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.
    No longer available
    Dim. l: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #855

    Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.

    Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #815

    Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.

    Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #713

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.

    Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 110 x 159 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #435
    Swatch Quartz

    Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.

    Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More