Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.

Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.

Sept pièces en argent, 150 années de l'indépendance de Belgique.
SKU: 2506190415.
Category: Online Only.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #428

    Zes meerkleurige borden met karikaturale voorstellingen. Vermoedelijk Hollands. Enkele beschadigingen.

    Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #875
    Vance

    “Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.

    ”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #510

    Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.

    Une bague en or jaune 9 ct sertie d’un saphir de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,33 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

    Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #809
    E. Madesdaire Jeune, Limoges, France

    Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.

    Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 57,58 G
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #732

    “Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.

    ”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.
    No longer available
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 295 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #836
    Balluch

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 94 x 90 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #910

    Een voetbankje van kamelenleer en hout.

    Un repose-pied en cuir camel et bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #348

    Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.

    Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H.20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #451
    Jacques Sillis

    “Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More