Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#389Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#531Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#270Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 800 / 1000 -
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#855Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#110Een XIXe eeuwse zakhorloge met slagwerk in zilveren kast. Het uurwerk met bewegende personages. Te reviseren, maar in werkende staat. Met sleuteltje
Une montre à clé du XIXème siècle à boîtier en argent. En état de marche , mais à faire réviser. La montre avec représentation de personnages qui bougent. Avec clé.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#267Muller Frères, LunevilleEen schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.
Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#582“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80 / 120

