#450Vijf verschillende paren oorbellen van 18 karaat.
Cinq paires de boucles d’oreilles différentes 18 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400