Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#719Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,25 gEstimate: € 750 / 850 -
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#389Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#762Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#462P. Smolders“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
Une machine à coudre Singer pour enfants. Emballage d’origine.No longer availableDim. 17 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#767“Horen, zien en zwijgen” drie Afrikaanse beeldjes. En een dito sculptuur met personages. Vier stuks.
”Singes de la sagesse”. Trois statues africaines. Et une sculpture dito. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100

