#506Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.
#723Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#319“Stadszicht vanaf linkeroever.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur la ville de la rive gauche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#801Een zittende Boeddha van brons.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50 / 80