#687
Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
#457
“Visserskoppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
”Couple de pêcheurs”. Une paire de statues en porcelaine de Bruxelles polychromes et dorées.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 80/100 -
#712
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#497
Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#495
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#248
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#903
Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#768
#370
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550/650 -
#244
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#734Vandercam
“Stilleven met vissen”. plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, poissons”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100/120