Other lots by Ethiopie
-
#705Ethiopie
Tien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.
Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#580Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met een hanger van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier d’un chaman en verre vénitien, bohème et européen à pendentif en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#765Ethiopie
Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600Ethiopie
Vijf verschillende koptische kruisen van 10 ‰ zilver één met lederen ketting. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Cinq croix coptes en “argent” 10‰, une à la corde en cuir. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#630Ethiopie
Een vruchtbaarheidshalssnoer, een speld en zes verschillende hangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Collier de fertilité, épingle et six différents pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#710Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten, oorhangers, koptische kruisen e.a. van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes, de boucles d’oreilles, de croix coptes e.a. en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#685Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met twee hangers van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier de chaman en verre vénitien, de Bohème, européen à deux pendentifs en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#725Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#670Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#795Ethiopie
Een halssnoer en vier armbanden van verzilverd metaal. Ter plaatse aangekocht in 1984.
Collier et quatre bracelets en métal argenté. Acheté sur place en 1984.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#585Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Ethiopie
Een halssnoer van zilver 10 ‰ bezet met leeuwenklauwen en amuletten en een munt van “Maria Theresia” van zilver.
Collier en “argent” 10‰ serti de griffes de lion et d’amulettes et d’une pièce de monnaie de Marie-Thérèse en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#700Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#625Ethiopie
Een zilveren ketting met hanger ter plaatse aangekocht in 1985.
Chaîne en argent et pendentif. Achetés sur place en 1985.No longer availableDim. 108,45 gEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480
Other lots in this auction
-
#410
Een halssnoer van geweven koord en een lederen ketting met hanger van hout en zilver bezet met salamanders van zilver.
Collier en corde tressée et une chaîne en cuir avec pendentif en bois et argent serti de salamandres en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#260
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#449
“Compositie” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Popzyk.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Popzyk.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 260/300 -
#1049
Een houten bijzettafeltje met rond blad op centrale driepoot.
Table d’appoint en bois à tablette ronde sur tripode.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#868Stein
Een bierpul van bruin steengoed. Deksel met tinnen klep. Versierd met een uitsparing met oogstscène en een spreuk in twee gerstguirlandes: “Der Reben-und der Gerstensaft verleiht dem Menschen Muth u. Kraft”. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (jaren 1880). Een haarscheur over de hele hoogte.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20/25 -
#1016
Een paar fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils à la Reine en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 180/240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#669
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures met een zicht op het Martelarenplein te Brussel, een zicht op Utrecht en een zicht op Amsterdam.
Trois gravures colorées du XVIIIe siècle représentant la Place des Martyrs à Bruxelles, une vue d’Utrecht et une vue d’Amsterdam.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#184
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#596
Een buffetkast met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met taferelen in reliëf op de onderste paneeldeuren en het opzet gedragen door griffioenen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance décoré de scènes en relief sur les portes du dessous. Le dessus porté par des griffions. Travail malinois.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 120/180