Similar lots by type
-
#149
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#712Mérida
Potloodstudies op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-9-23.
Etudes en crayon sur papier. Signées et datées 8-9-23.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#344Cassiers
Lithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#207
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500 -
#703
Een theekommetje met onderbordje met een blauw op wit decor van vissen en een kreeft binnenin en aan de buitenkant meerkleurige pioenen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan het bordje.
Un petit bol à thé avec soucoupe, décor bleu sur blanc de poissons et un homard, intérieur décor de pivoines polychromes. Petit éclat à l’assiette.No longer availableDim. Ø: 8 cmEstimate: € 35/50 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#827
Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 42/46 -
#492De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Une pendule en bois à cadran en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/50 -
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#478
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#64Salvador Dali
“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#558
Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/180 -
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35/50