Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
Julien Célos
Period: 1884-1953

“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.

“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.
Dim. 43,5 x 53,5 cm
SKU: 1403170267.
Category: Grafiek.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #22

    Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.

    Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #414
    Ferdinand De Braeckeleer
    Period: 1792 - 1883

    “Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.

    “Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #972

    “Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.

    “Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #419

    Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.

    Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #872
    Johann Nepomuk Gibele

    “Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.

    Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830. -” Vue perspective de la Place Royale” -” Vue du théâtre Royal”
    No longer available
    Dim. 52 x 75 & 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #592

    “De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.

    “Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #14

    Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.

    Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #879
    Johannes Kip
    Period: 1653 - 1722

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #874

    Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.

    Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #529
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #399

    Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “ Blaise castle, Gloucestershire”.

    Trois estampes anciennes: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “Blaise castle, Gloucestershire”.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    “ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #392

    “Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.

    “Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #534
    Tino Lintelo

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #394
    Baron

    “Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #369

    Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.

    Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #719
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #439

    “Hartendame”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd, gedateerd 1997 en genummerd 30/30 buiten de plaat.

    “Dame de coeurs”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1997 et numérotée 30/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #29

    “The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.

    “The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.
    No longer available
    Dim. 27 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    “Antwerpen”. Een reproductie van een XVIIe eeuwse gravure.

    “Anvers”. Reproduction d’une gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679

    Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.

    Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #594
    Felix De Boeck
    Period: 1898 - 1995

    “Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.

    “Maternité”. Lithographie. Signée et numérotée 104:200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 39 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #682
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.

    “Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.

    “La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #184
    Gustave Walckiers
    Period: 1831-1891

    “Brusselse Wolstraat met het Justitiepaleis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue au Laine à Bruxelles avec le Palais de Justice”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #970

    Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.

    Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #465

    Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.

    Trois montres de dame dont une de la marque Citizen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #942

    Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.

    Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #298

    Een handgeschilderd miniatuur in vergulde kader.

    Miniature peinte à la main dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #985

    Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.

    Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #307

    Een oud koperen scheepskompas. New York.

    Boussole de bateau ancien en cuivre. New York.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #571

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapdecor. Zegelmerk onderaan.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Marque sigillaire sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #542

    “Hong Kong Street.” Foto op plexiglas.

    “Hong Kong Street”. Photo sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #948

    Drie balustervazen van Chinees porselein met polychroom decor van personages in landschappen en interieurs.

    Trois vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans des paysages et dans des intérieurs.
    No longer available
    Dim. H: 46, 45,5 en 45 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #429
    Karel Van Nuffel

    “Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.

    “Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #774

    Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.

    Cendrier et lampe en albâtre sculpté, les deux décorés d’oiseaux aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More