Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de Beerschotmolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1885.
G.A. Duquenne

“Zicht op de Beerschotmolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1885.

Vue du Beerschotmolen. Huile sur toile. Signée et datée 1885.
Dim. 32 x 50 cm
SKU: 2501220109.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #109
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Duquenne

  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More