#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#100Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500 -
#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#694Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x Ø 12 cmEstimate: € 90 / 110