Other lots in this auction
-
#84Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.
A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#670‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#520Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availableDim. 19,30 gEstimate: € 220 / 260 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#606Een paar messing Art Deco lampadaires met glazen ronde kap, divers gekleurd in de massa.
A pair of brass Art Deco lampadaires with glass round shade, variously colored in the mass.No longer availableDim. 144 x Ø30 cmEstimate: € 175 / 225 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Flemish farmer's wife." Bronze statue, signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#482Wilhelm Mechnig“Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.
"Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 125 / 175

