#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000