Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
Geert Huyben

“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
Dim. 34 x 43 cm
SKU: 1804230082.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.
    No longer available
    Dim. 16,20 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #478

    “Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.

    "Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.
    No longer available
    Dim. 160 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

    A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
    No longer available
    Dim. h 29 & 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #519

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #540

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,09 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #345

    Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.

    An armchair in walnut with red floral upholstery.
    No longer available
    Dim. H: 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379
    Gabriel Dechamps

    “Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #212
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #526

    Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #12
    Empire, England

    Een Empire bijzettafeltje met marmeren blad en vergulde afboording.

    An Empire side table with marble top and gilded trim.
    No longer available
    Dim. 81 x 46,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More