#27Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.
A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#661Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#656Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140 / 200 -
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#155Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
An English oak wooden chair with armrest, wheels and white upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 100 / 150