#479M. Louissaint“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220 / 280 -
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#298Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
#599Jef Van Tuerenhout“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80 -
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250