#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#63Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.
A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.No longer availableDim. H: 12-32 cmEstimate: € 200 / 250 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241“De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.
“The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
#589Renaat Ivens“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#527Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.