#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#485Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Jef Sempels“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
#479M. Louissaint“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220 / 280 -
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#337Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224C. De Cock“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#389“Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70