Other lots in this auction
-
#619KanagaEen Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232Francesco Bartolozzi“Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.
"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#581“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163Gaston Leroux“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500 -
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
A French "Loto" game in original wooden box with manual.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 35 / 40 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#180Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#555“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 40 / 60

