#624“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#30Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45