Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
Geert Huyben

“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
Dim. 34 x 43 cm
SKU: 1804230082.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #426

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #460

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #453

    Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.

    A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.
    No longer available
    Dim. 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #688

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.

    Chandelier with six lights and satin glass shades.
    No longer available
    Dim. 32 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #381

    Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.

    A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.
    No longer available
    Dim. h 23 & Ø 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.

    A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #41

    Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

    A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)

    lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)
    No longer available
    Dim. 88 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More