#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#308Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#83Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#651NellEen koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.No longer availableDim. 59 x Ø22cmEstimate: € 300 / 400