#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#364Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.No longer availableDim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#8Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.
A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.No longer availableDim. H: 11-20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#373Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60 / 100