Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
Geert Huyben

“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
Dim. 34 x 43 cm
SKU: 1804230082.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #82
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #63

    Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.

    A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.
    No longer available
    Dim. H: 12-32 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #34

    Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.

    A folder with various architectural drawings on paper.
    No longer available
    Dim. A 4
    Estimate: € 40 / 60
  • #269

    Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.

    An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #241

    “De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.

    “The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256

    Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)

    A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)
    No longer available
    Dim. 197 x 110 x 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #666

    Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.

    A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589
    Renaat Ivens

    “Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #344

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More