Similar lots by type
-
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#679
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#759Van Dalen
“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420/480 -
#194
“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#214
“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#852
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#232Walter Teunink
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#222Joseph François
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000
Other lots in this auction
-
#874
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#19
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#656Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800 -
#34Nick Andrews
Een gravure met begeleidende tekst. Niet ingelijst.
Une gravure avec texte. Non-encadrée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#801
Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#262Gerard Portielje
“Schaakspel.” Tekening in potlood en krijt op papier. Gesigneerd.
”Jeu d'échecs”. Un dessin, crayon et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#231
Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
Un masque-casque en bronze, technique de lavis perdue. Bénin.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300/350 -
#538
“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#97
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 30/50 -
#611
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.
Un Guan Yin en Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 420/480 -
#565
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#432
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40/60