Similar lots by type
-
#329Charles J. Denis
“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#302
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159
“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279Herman Grieten
“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#822Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#299Leon Ost
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#413Louis GeensPeriod: 1835 -1906
Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
Lot de six dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).No longer availableEstimate: € 450 / 600 -
#241Louis Leloup
Een vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#417
Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.
Lot de livres de soldats anciens, des livrets de mobilisation etc.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#648
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#495
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +- 2,5 ct.
Bague en or blanc 18 K. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,50 ct et d’une émeraude centrale de +- 2,5 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 900 / 1200 -
#416
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#89
“Personages op een bevroren rivier”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw.
“Personnages sur une rivière gelée”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#419
Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.
Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.No longer availableDim. 365 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#315
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen rookkwarts van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie d'un quartz fumé taille briolette de + - 2 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 300 / 400 -
#211Auguste Moreau
“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#8Alfred Shrimpton & Sons, Redditch
Grenenhouten cabinetje voor vishaken en zeilnaalden. Engeland, XIXde eeuw.
Petit cabinet en sapin pour des crochets de pêche et des aiguilles à voiles. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 80 / 120