Similar lots by type
-
#72Den Beer Poortugael“Amazones”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Amazones”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 27,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#659“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#739GalleDrie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#449“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#654Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#444“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#109“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#54Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#648O’David PicardEen paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552George GregoryPeriod: 1849 - 1938‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 320 / 380 -
#364“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#409Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#793Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Joseph CaronPeriod: 1866 - 1944“Déclin du jour” & “Temps gris”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Déclin du jour” & “ Temps gris”. Huile sur panneau. Signées.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 320 / 400 -
#148Val St. LambertEen garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#699“Struiken aan de rand van de vijver”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Charreton”.
”Buissons au bord de l’étang”. Huile sur toile. Porte la signature: “Charreton”.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400 / 500 -
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60

