Similar lots by type
-
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500 / 750 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 160 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#9J. Fenton“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550 / 600 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#219“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450 / 550 -
#654Åslund“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#569H. Soto“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#689Reno“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#684Maurice Musin“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#262Frans LaurensPaar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140 / 200 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Dennery“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#580Franklin Mint“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.No longer availableDim. Ø: 38 mmEstimate: € 120 / 200 -
#665Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.
Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. 48 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#427Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#13Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.
Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#745Een rechthoekige salontafel van eikenhout met een glazen blad.
Une table de salon rectangulaire en chêne avec tablette en verre.No longer availableDim. 84 x 84 x 76 cmEstimate: € 20 / 40 -
#463Een kleine dekselvaas van Cantonporselein met een decor van personages, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase couvert en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Paysanne et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#534“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 240

